26 C
Chicago
poniedziałek, 24 czerwca, 2024

Obecny i były prezydent najbardziej podziwianymi mężczyznami w USA

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Barack Obama i Donald Trump są najbardziej podziwianymi mężczyznami w Stanach Zjednoczonych. Tak wynika z dorocznego rankingu Gallupa. 18 procent uczestników badania na pytanie, który żyjący mężczyzna jest przez nich najbardziej podziwiany odpowiedziało, że były prezydent  USA. Tyle samo wskazało na obecnego gospodarza Białego Domu.

 

Na trzecim miejscu tego rankingu znalazł się były prezydent Jimmy Carter, na czwartym przedsiębiorca i filantrop  Elon Musk, na piątym założyciel Microsoft,  Bill Gates, na szóstym papież Franciszek, na siódmym senator partii demokratycznej ubiegający się o nominację prezydencką, Bernie Sanders, na ósmym kongresman  Adam Schiff, na dziewiątym  Dalajlama a na dziesiątym biznesmen oraz  inwestor giełdowy, Warren Buffett.

Z kolei najbardziej podziwianą przez Amerykanów kobietą nadal jest Michelle Obama, na drugim miejscu znalazła się obecna Pierwsza Dama,  Melania Trump, na trzecim Oprah Winfrey, na czwartym była sekretarz stanu Hillary Clinton, na piątym aktywistka Greta Thunberg. W dziesiątce są jeszcze królowa Elżbieta II, przewodnicząca Izby Reprezentantów  Nancy Pelosi, sędzia Sądu Najwyższego USA  Ruth Bader Ginsburg, senator z Massachusetts Elizabeth Warren, która również jest na liście kandydatów Demokratów w wyborach prezydenckich 2020 i kanclerz Niemiec  Angela Merkel.

 

BK

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520