23 C
Chicago
czwartek, 13 czerwca, 2024

Nowe restrykcje w amerykańskich szkołach

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Od nowego roku szkolnego, w wielu szkołach w amerykańskich stanach w Teksasie i Nebrasce młodzież będzie przechodziła testy na narkotyki. Z raportu Surgeon General na temat alkoholu, narkotyków i higieny trybu życia wynika, że od narkotyków uzależnionych jest ponad 21 milionów dorosłych Amerykanów a ponad 50 procent nastolatków ma doświadczenia ze środkami odurzającymi.
„Jeśli u kogoś odkryjemy obecność narkotyków, to będzie się to wiązało z poważnymi konsekwencjami” – informuje szef wydziału oświaty w dystrykcie Bushland, w stanie Teksas. Młodzież nie będzie usuwana ze szkoły natomiast nie będzie miała prawa uczestniczyć z żadnych zajęciach pozalekcyjnych, grać w
reprezentacji szkolnych drużyn sportowych i korzystać z parkingu. Będą mogli natomiast korzystać z pomocy psychologów i pedagogów.. Podobne zasady obowiązują już w wielu dystryktach szkolnych w Teksasie.Natomiast w stanie Nebraska będzie jeszcze ostrzej. Od nowego roku szkolnego, młodzież przechodzić będzie nie tylko testy wykrywające narkotyki ale i nikotynę.

Informacyjna Agencja Radiowa (IAR)/Małgorzata Kałuża/Nowy Jork/mt

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520