HomeUSA

Nie żyje 22-letnia wnuczka Roberta Kennedy’ego. Prawdopodobnie przedawkowała narkotyki

Nie żyje 22-letnia wnuczka Roberta Kennedy’ego. Prawdopodobnie przedawkowała narkotyki

Nie żyje Saoirse Kennedy Hill, 22-letnia wnuczka zamordowanego w 1968 r. Roberta F. Kennedy’ego. Zmarła w czasie pobytu w rodzinnej posiadłości w Hyannis Port (Massachusetts). Prawdopodobnie przedawkowała narkotyki.

22-letnia Saoirse Kennedy Hill przebywała ze swoją babcią, 91-Ethel Kennedy, w letniej rezydencji rodzinnej w Hyannis Port na Cape Cod w stanie Massachusetts. W czwartek po południu do domu wezwano pogotowie. Młodą kobietę zabrano do szpitala, gdzie stwierdzono jej zgon. Prawdopodobnie przedawkowała narkotyki.

Miejscowa policja zapowiedziała śledztwo w sprawie zgonu 22-letniej Saoirse Kennedy Hill. Jak podaje amerykańska prasa, młoda kobieta od lat zmagała się z depresją. Podejrzewa się, że mogła popełnić samobójstwo.

Klątwa rodziny Kennedych

Zgon Saoirse Kennedy Hill to kolejna tragiczna śmierć w rodzinie Kennedych. Wcześniej z rąk zamachowców zginęli bracia John F. Kennedy (prezydent USA) i Robert F. Kennedy (senator; dziadek Saoirse Kennedy Hill; mąż Ethel Kennedy). Szczęścia nie miała także reszta rodzeństwa – Joseph P. Kennedy Jr. zginął w czasie walk II wojny światowej, a Kathleen Cavendish zginęła w katastrofie lotniczej w 1948 r. Syn zastrzelonego w Dallas prezydenta, John F. Kennedy Jr., zginął w 1999 r. w katastrofie lotniczej nad Atlantykiem (razem z nim zginęły jego żona i jej siostra).

COMMENTS