HomeSport

Nici z transferu Milika do Romy? Polak w ostatniej chwili odmówił!

Nici z transferu Milika do Romy? Polak w ostatniej chwili odmówił!

Arkadiusz Milik w ostatniej chwili odmówił podpisania kontraktu z Romą! – przekonuje “La Gazzetta dello Sport”! To zaskakująca informacja, bo transfer wydawał się być już bliski realizacji.

Jeszcze we wtorkowy poranek włoskie media przekonywały, że transfer Arkadiusza Milika do Romy za 25 mln euro to kwestia godzin. Giallorossi mieli dojść do porozumienia z SSC Napoli, a Polak przyjąć propozycję umowy.

Kwota miała zostać przelana na konto Napoli w trzech ratach. Z kolei Milik miał zarabiać w nowym klubie około 4,5 mln euro za sezon.

Jednak według najnowszych informacji, podawanych przez “La Gazzetta dello Sport”, polski napastnik odmówił podpisania pięcioletniego kontraktu z Romą.

Największa włoska gazeta przekonuje, że reprezentant Polski po prostu nie chce grać w stołecznym klubie i dalej widzi szansę na transfer do Juventusu. Szanse na to są jednak bardzo niewielkie.

Odmowa Milika zatrzymuje więc domino, jak określiła to “La Gazzetta dello Sport”. W przypadku pojawienia się Polaka w Rzymie, do Juve miałby trafić Edin Dzeko. Z kolei obrońca Juventusu Mattia De Sciglio również pojawiłby się w stolicy.

W tym momencie cała wymiana została zatrzymana. Okno transferowe w Italii trwa jednak do października i z całą pewnością to jeszcze nie koniec nowych informacji dot. Milika.

Przypomnijmy, że nie może on liczyć już na występy w Napoli i jedyną jego szansą na regularne występy jest odejście.

 

źródło: WP SportoweFakty

Foto: dreamsite.com

COMMENTS