20.5 C
Chicago
poniedziałek, 22 lipca, 2024

Nauczycielka z Phoenix urozmaica dzieciom zajęcia online rozmaitymi kostiumami

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Uczniowie, nauczyciele i rodzice stale walczą z warunkami nauczania w jakim znalazła się większość świata. Zdalne nauczanie daje się wszystkim we znaki. Jedna z nauczycielek w Phoenix dwoi się i troi jednak, aby dzieci z niecierpliwością oczekiwały kolejnych zajęć.

Callie Krohn jest nauczycielką w Catalina Ventura Elementary School w Phoenix.

Nauczanie jest jej pasją i postanowiła, że nie pozwoli aby pandemia wpłynęła negatywnie na jej uczniów. Podczas gdy wielu z nas może czuć się przytłoczona obecnymi warunkami, na pewno nie można tego powiedzieć o tej nauczycielce. Wręcz przeciwnie, może ona mieć jej więcej niż kiedykolwiek wcześniej.

„Pojawia sie nowe słowo <edutainment*>. Co mogę więc zrobić aby edukacja była też rozrywką, dać im energię na resztę dnia?” – komentuje obecną sytuację nauczycielka.

Jedną z postaci którą stworzyła Callie jest „Doctor Science”. Dzięki niej, 31 uczniów pierwszej klasy, oraz ich rodziny, mają mnóstwo frajdy z zajęć. Znika niejako bariera kamera-monitor a wraca zabawa i chęć słuchania nauczycielki.

„Nigdy nie miałam takich relacji z rodzinami, przez tyle lat nauczania, jakie mam teraz” – dodaje Krohn – „Jest bardzo osobiście, ten rok jest bardzo osobisty.”

 

 

 

* połącznie wyrazów education oraz entertainment

PS

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520