Natalia Kawalec z Chicago zachwyciła jurorów “The Voice Kids”. Nagranie podbija sieć [WIDEO]

Natalia Kawalec z Chicago zachwyciła jurorów “The Voice Kids”. Nagranie podbija sieć [WIDEO]

Kolejne Przesłuchania w ciemno w programie “The Voice Kids 3” za nami! Tym razem usłyszeliśmy m.in. zapierające dech w piersiach wykonanie piosenek Adele i Roksany Węgiel! Jedną z bohaterek sobotnich przesłuchań do trzeciej edycji “The Voice Kids”, popularnego, muzycznego talent show była 15-letnia Natalia Kawalec z Chicago. Jej wykonanie utworu “All I Ask” z repertuaru Adele zachwyciło jurorów do tego stopnia, że wszyscy odwrócili fotele.

 

Wystarczyło kilka dźwięków piosenki Adele, żeby podczas Przesłuchań w ciemno Cleo i Dawid odwrócili swoje fotele!

 

Natalia nie dość, że pięknie śpiewa, to jeszcze gra na fortepianie. Kim jest ta uzdolniona nastolatka?

15-letnia Natalia urodziła się i mieszka w Chicago. W sercu ma jednak Polskę. Jest bardzo dobrze znana Polonii w Chicago z występów na różnego rodzaju uroczystościach. Nastolatka sama komponuje i pisze teksty swoich piosenek. Akompaniuje sobie też często na fortepianie. Nie wyobraża sobie życia bez śpiewania, z muzyką też wiąże swoją przyszłość.

W programie zaśpiewała i zagrała na pianinie utwór “All I ask” Adele. Odwróciła wszystkie trzy fotele.

Wiesz, jaka Ty jesteś zjawiskowa, po prostu mowę mi odjęło – mówiła Cleo, która przyznała, że też zawsze chciała grać na pianinie.

 

 

Dawidowi podobało się tak bardzo, że ustawił sobie zdjęcie Natalii na… tapetę w telefonie. Nastolatka zaprezentowała jeszcze swoją własną kompozycję. Ostatecznie powędrowała do teamu Cleo.

 

Za tydzień kolejne przesłuchania, a w drużynach Trenerów zostało już bardzo niewiele miejsc! Kto dołączy do grona najlepszych młodych głosów w Polsce! Aby się dowiedzieć, oglądajcie koniecznie kolejny odcinek “The Voice Kids 3”!

 

Red. Maciej Witkowski PolskaPress/fot. Jan Bogacz / Natasza Młudzik / TVPCOMMENTS

WORDPRESS: 2
  • comment-avatar
    Karol 2 miesiące

    Nie wyobrazam sobie jak narazie innej osoby by wygrala ten program. Do tej pory trzymalam kciuki za Marcinem jest super uzdolniony ale od dzisiaj Natalia. Brawao , Brawo !!!!

  • comment-avatar
    Doniu 1 miesiąc

    Najbardziej utalentowana osoba o wielkim głosie to wg mnie Natalia Kawalec – i to ona powinna była wygrać .