9.4 C
Chicago
piątek, 19 kwietnia, 2024

Napastnik Realu Madryt Karim Benzema oskarżony o udział w grupie przestępczej

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Napastnik Realu jest oskarżony o udział w grupie przestępczej i szantażowanie Mathieu Valbueny ujawnieniem sekstaśmy z jego udziałem.

Karim Bezema został zatrzymany w środę rano. Po spędzeniu nocy w areszcie i rozmowie z sędzią prowadzącym sprawę został zwolniony do domu. Francuskie media dotarły jednak do kolejnych szczegółów i ogłosiły, że napastnik Realu Madryt ma status oskarżonego.

Afera dotyczy szantażowania sekstaśmą Mathieu Valbue-ny i jego narzeczonej. Benzema miał przekonywać kolegę z reprezentacji Francji do zapłacenia szantażystom 150 tysięcy euro, które miały ich powstrzymać przed opublikowaniem nagrania w internecie. Benzema tłumaczy podobno, że w całą sprawę został wplątany przez swoich znajomych i odgrywał jedynie rolę pośrednika. Także za nią przewidziana jest jednak kara i to do pięciu lat więzienia. Na razie Benzemie zakazano zbliżania się do Valbueny, co oznacza m.in., że nie może być powoływany do kadry Trójkolorowych, jeśli znajduje się w niej jego niedoszła ofiara.

 

Prokuratura zapowiedziała, że piłkarz został objęty przyspieszonym postępowaniem, które ma wyjaśnić rzeczywistą rolę w tej aferze. Zdjęcia gwiazdora futbolu z kapturem naciągniętym na twarz i rękami skutymi z tyłu pleców obiegły wszystkie dzienniki nad Sekwaną. W dzienniku „Le Point” pojawia się sugestia, że Benzema jest podejrzany również o udział w sprowadzanie i handel kokainą.

W przeszłości zawodnik Realu miał już problemy z prawem, m.in. w związku z kontaktami z nieletnią prostytutką i – kilkakrotnie – prowadzenie samochodu w stanie nietrzeźwym, za co zabierano mu prawo jazdy. Karim Benzema na dywaniku u Florentino Pereza. Niespełna dobę po tym, jak Francuz opuścił areszt, w którym był przesłuchiwany w związku z oskarżeniami o udział w grupie przestępczej i szantażowanie kolegi z reprezentacji Mathieu Valbueny, piłkarz odbył długą rozmowę z prezesem Realu Madryt.

 

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520