Napadła i… pogryzła kobietę na przystanku w Łodzi. Policja zatrzymała 19-latkę

Napadła i… pogryzła kobietę na przystanku w Łodzi. Policja zatrzymała 19-latkę

Policjanci z Łodzi zatrzymali dziewczynę, która na przystanku tramwajowym ugryzła 41-letnią kobietę w dłoń. Zatrzymana odpowie za uszkodzenie ciała. Grozi jej kara do 5 lat więzienia.

Do napaści doszło 4 listopada po godzinie 13 na przystanku tramwajowym przy al. Politechniki w Łodzi. 41-letnia kobieta z małym dzieckiem w wózku oczekiwała na tramwaj. Na przystanku przebywały jeszcze trzy osoby: młoda kobieta, nastoletni chłopiec i kilkuletnia dziewczynka. W pewnym momencie młoda kobieta odezwała się do dziewczynki w sposób wulgarny i zaczęła ją szarpać. Starsza kobieta zwróciła uwagę młodszej na jej zachowanie. Wówczas agresja 19-letniej dziewczyny przeniosła się na 41-latkę. Doszło do awantury i szarpaniny, podczas której napastniczka ugryzła 41-latkę w dłoń.

 

Sytuację przerwał przyjazd tramwaju, którego pasażerowie wezwali policję. Agresywna dziewczyna i towarzyszące jej dzieci zdążyli uciec przed przyjazdem radiowozu. Pogryziona kobieta pojechała na pogotowie, gdzie została opatrzona. Policjanci dotarli do 19-letniej łodzianki, która była już wcześniej notowana. Została zatrzymana na ulicy Siedleckiej we wtorek, 7 listopada. Dziewczyna była zaskoczona, lecz przyznała się do pogryzienia kobiety. Tłumaczyła, że zrobiła to ze złości, gdy obca osoba wtrąciła się w jej sprawy rodzinne.

 

COMMENTS

WORDPRESS: 0