10.7 C
Chicago
czwartek, 30 maja, 2024

„Najdroższy hotel” w Szczecinie podnosi ceny: 304 zł w izbie wytrzeźwień

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Bywalcy zastanawiali się kiedy cena za pobyt w szczecińskiej izbie wytrzeźwień wreszcie przekroczy magiczne 300 złotych. I wczoraj się doczekali.

Radni Szczecina zdecydowali, że pobyt w izbie wytrzeźwień przy ulicy Dąbrowskiego będzie droższy. Od teraz ten komu zdarzy się tam trafić po wesołych imieninach zapłaci 304 zł. Do tej pory opłata wynosiła 298,18 zł. Za podwyżką było 15 radnych, czterech zagłosowało przeciw, a jeden radny, obecny na sali, nie głosował. Dodajmy, że te 304 złote to prawie maksymalna stawka jaką zgodnie z prawej izby wytrzeźwień mogą pobierać od pensjonariuszy. Radni zdecydowali się na zmianę po tym jak minister zdrowia ogłosił w lutym, że wprowadza nowe stawki.

 

Maksymalną wycenił na 304,14 zł. Do izby wytrzeźwień można trafić z patrolem policyjnym lub straży miejskiej. Przywożone są osoby, które awanturują się albo przebywają pijane w miejscach publicznych i np. śpią na ławkach czy pod płotem. Czeka na nich sześć czteroosobowych sal. Osobne są dla kobiet, nieletnich i mężczyzn. Na awanturujących się czekają izolatki z pasami i kaftanem bezpieczeństwa. Przez cały czas goście są pod opieką lekarza.

 

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520