20.7 C
Chicago
sobota, 13 kwietnia, 2024

MŚ 2018. Polscy sędziowie poprowadzą trzy mecze eliminacyjne!

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Przed nami ostatnie mecze eliminacyjne do Mistrzostw Świata w Rosji. Przy obsadzie sędziowskiej nie zabraknie polskich arbitrów. UEFA desygnowała Szymona Marciniaka, Daniela Stefańskiego oraz Pawła Gila w roli głównych rozjemców starć w Europie. Które mecze poprowadzą nasi sędziowie?

 

Szymon Marciniak pojedzie wraz z Tomaszem Musiałem do Eskisehir, gdzie 6 października Turcja podejmie Islandię. Będzie to kluczowe spotkanie w walce o awans na imprezę w Rosji. Islandia podejdzie do tego starcia jako wicelider grupy I, natomiast Turcy plasują się na najniższym stopniu podium i muszą wygrać, by myśleć jeszcze o promocji na mundial. Bohaterów ostatniego odcinka Ligi+ Extra czeka więc gorące widowisko.

Tego samego dnia w Rijece prowadzić spotkanie będzie Daniel Stefański. Chorwaci podejmą Finów. Waga tego meczu będzie o wiele mniejsza. Drużyna Kaspra Hamalainena jest praktycznie poza turniejem, natomiast Chorwaci są liderem i z pewnością nie przepuszczą takiej okazji, by przypieczętować awans na mundial w Rosji.

9 października arbitrem meczu Serbia – Gruzja, który odbędzie się w Belgradzie, został natomiast Paweł Gil. Serbowie mają cztery punkty przewagi na drugą Walią, więc spotkanie z Gruzją będzie tylko formalnością.

Do końca eliminacji do mistrzostw świata zostały tylko dwie kolejki. Między 9 a 14 listopada zaplanowano także spotkania barażowe.

(AIP)
- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520