HomePodkarpackie

Młoda dziewczyna brutalnie pobita w centrum Rzeszowa. W biały dzień!

Młoda dziewczyna brutalnie pobita w centrum Rzeszowa. W biały dzień!

W czwartek ok. godz. 16 na al. Rejtana w Rzeszowie młoda dziewczyna została brutalnie pobita młoda dziewczyna. Nieznany jej mężczyzna kilkukrotnie uderzył ją w twarz.

O tej bulwersującej napaści poinformował nas pan Łukasz, który pomagał zaatakowanej dziewczynie.

 

– Nie byłem świadkiem samego pobicia. Jednak, gdy zobaczyłem zakrwawioną młodą kobietę słaniającą się na nogach, a w jej otoczeniu osoby, które starały się jej pomóc, zatrzymałem się. W samochodzie miałem apteczkę – opisuje w mailu nasz Czytelnik. – Z relacji osób, które były na miejscu wynikało, że do kobiety podszedł postronny mężczyzna i kilkakrotnie uderzył ją w twarz. Nie były to delikatne ciosy. Kobieta była cała zakrwawiona. Nie mogę uwierzyć, że w biały dzień w Rzeszowie mogą wydarzyć się takie sceny – podkreślił.

 

Na miejsce wezwano policję. – Wczoraj ok. godz. 16 dostaliśmy zawiadomienie, że na al. Rejtana w Rzeszowie mieszkanka Rzeszowa została zaatakowana przez nieznanego jej mężczyznę. Według relacji świadków miał uderzyć kobietę kilkukrotnie w twarz – potwierdza Adam Szeląg, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie. W wyniku tego zdarzenia kobieta odniosła obrażenia.

 

Pogotowie zabrało ją do szpitala. – Poszkodowana twierdzi, że nie zna tego agresywnego mężczyzny. Nie zdecydowała się, jak dotąd, żeby złożyć oficjalne zawiadomienie w tej sprawie – dodaje Adam Szeląg. – Niezaleznie od jej decyzji, policja będzie prowadzić postępowanie z art. 157, ponieważ doszło do uszkodzenia ciała. Będziemy się z poszkodowaną jeszcze kontaktować. Poprosimy też o dokumentacje medyczną, ustalić skalę obrażeń.

aip

COMMENTS