HomeSport

Minister Sportu ma nadzieję, iż wczorajszy mecz to był tylko “wypadek przy pracy”, a Polska wciąż ma szansę wyjść z grupy

Minister Sportu ma nadzieję, iż wczorajszy mecz to był tylko “wypadek przy pracy”, a Polska wciąż ma szansę wyjść z grupy

Minister Sportu i Turystyki Witold Bańka wyraził rozczarowanie grą Polaków w trakcie wczorajszego meczu z Senegalem. Reprezentacja naszego kraju przegrała z drużyną z Afryki 1:2.

“Nie wiem, co było przyczyną słabej gry, ale nie jestem zadowolony z gry Polaków”, mówi minister Witold Bańka. Jego zdaniem, naszym piłkarzom nie brakowało woli walki, ale “świeżości i energii na boisku”. “Bo chcieli walczyć, wygrać, zawsze jest tak, że jak wychodzą na murawę, to chcą walczyć i wygrać. Natomiast brakowało trochę sił i energii. Miejmy nadzieję, że te kilka dni będzie czasem na regenerację i z mocą i energią podejdą do tego spotkania niedzielnego”, dodał minister Witold Bańka.

Minister Sportu mówił, że ma nadzieję, iż wczorajszy mecz to był tylko “wypadek przy pracy”, a Polska wciąż ma szansę wyjść z grupy. “To, co złe, trzeba zostawić. To jest kolejne spotkanie, kolejna szansa i trzeba podejść z mocą, nadzieją i energią do tego spotkania i zostawić kawał serca na murawie. Jak tak będzie, (…) miejmy nadzieję, że będzie dobrze”, dodał Witold Bańka.
W niedzielę o godzinie 20.00 Polska zagra z Kolumbią.

Informacyjna Agencja Radiowa (IAR)/ Martyna Szymczakowska/dw

COMMENTS