"> Mieszkańcy Chicago lubią letnie imprezy - wiadomosci.com

Mieszkańcy Chicago lubią letnie imprezy

Mieszkańcy Chicago lubią letnie imprezy

Mieszkańcy Chicago lubią letnie imprezy. Nic więc dziwnego, że znaleźli się na pierwszym miejscu rankingu miast organizujących ich najwięcej.

 

Lato trwa prawie 100 dni i ten czas owocnie wykorzystują mieszkańcy Wietrznego Miasta na różnego rodzaju spotkania ze znajomymi w większym gronie –   twierdzi strona Evite, zajmująca się wysyłaniem zaproszeń internetowych. Przeanalizowała ona dane z 39 największych miast w USA, w których organizowane są latem większe spotkania przy BBQ czy prywatne imprezy przy basenie od Święta Niepodległości do przypadającego we wrześniu święta z okazji Dnia Pracy. Chicago od dwóch lat zresztą znajduje się na pierwszym miejscu imprezowych miast. W ubiegłym roku rozesłano ponad 42 tysiące zaproszeń a w 2016 ponad 35 tysięcy.

Na drugim miejscu tego rankingu jest Austin w Teksasie, na trzecim San Diego w Kalifornii, na czwartym Seattle w stanie Waszyngton a na piątym Denver w Kolorado. Warto dodać, że najwięcej imprez organizowanych jest z okazji 4 lipca a także w sierpniowe soboty.

 

BKCOMMENTS

WORDPRESS: 0