Międzyklubowe Polonijne Mistrzostwa Strzeleckie

Międzyklubowe Polonijne Mistrzostwa Strzeleckie

W słoneczny poranek 25-go czerwca 2017 odbyły się Międzyklubowe Polonijne Mistrzostwa Strzeleckie w konkurencji Sporting Clays o Puchar Konsula Generalnego Rzeczpospolitej Polskiej w Chicago.  Zawody zostały rozegrane na terenie strzelnicy Deer Creek Hunt Club w Michigan.

Turniej organizowyany przez Klub Łowiecki Ostoja pod patronatem Konsula Generalnego RP w Chicago był nie tylko okazją do spotkania w koleżeńskiej i sportowej atmosferze, ale także sposobnością do doskonalenia swoich umiejętności przez myśliwych i miłośników myśliwstwa.

Podstawowym celem zawodów było nie tylko doskonalenie umiejętności strzeleckich, lecz również popularyzacja strzelectwa, wymiana doświadczeń i integracja środowiska myśliwskiego.

Uczestnikami zawodów byli nie tylko polonijni myśliwi i strzelcy z okolic Chicago, ale również goście z Pensylwanii, Nowego Jorku oraz New Jersey.

Zwycięzcom nagrody wręczał Konsul Generalny RP w Chicago Piotr Janicki oraz Prezes Klubu Łowieckiego Ostoja pan Mirosław Pieronek. Nagrodami były dyplomy, medale i puchary.

W zawodach brało udział trzynaście grup z czego zwyciezcy zostali wyłonieni w trzech kategoriach:

Kategoria ogólna:

1. Krzysztof Goryl
2. Piotr Hart
3. Sławomir Kiełbus
4. Bernard Kwiatkowski
5. Andrzej Warciak

Kategoria kobiet:

1. Anna Herduś
2. Angelika Wojnowski
3. Beata Turczyn
4. Anna Robinson
5. Halina Wolak

Kategoria juniorów:

1. Kamil Tęcza
2. Jakub Łuksa
3. Theo Staniszewski
4. Daniel Warciak

Nasze zawody mogły się odbyć dzięki wsparciu finansowemu naszych sponsorów: Goran Mihajlovic, MM Surveying Co. Inc., Bogdan Trytko, B&M Auto Collision Center, Janosik Banquet Hall, Irena i Krzysztof Skórka, Paweł Gidaszewski, Renata i Marek Niezgoda, Robert Kociubiński, Wiklański Bakery, Wiesław Żółtowski, Gold Drop Eco Line, Anna Kułach, Arbonne, Zbgniew Czyżewski, ZMC Auto Sales Inc.

Wszystkim uczestnikom, w szczególności zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

Zdj. Andrzej Brach/ Chicago Vibe PhotographyCOMMENTS

WORDPRESS: 0