7.1 C
Chicago
środa, 24 kwietnia, 2024

Miami nie ma planu ponownego otwarcia klubów i barów

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Przemysł nocny w Miami został pozostawiony samemu sobie – 
Minęły ponad cztery miesiące, odkąd Ultra Music podobnie jak cały Miami Music Week, nie wydarzyło się.
Od tamtej pory Miami i reszta kraju znajdowały się w „zamkniętym zawieszeniu”. Ponieważ plany miasta dotyczące „ponownego otwarcia” cofają się, a przypadki COVID-19 gwałtownie rosną lokalnie, nadal nie ma jasnej ścieżki naprzód dla klubów i nocnych klubów w Miami.


Niedawna próba ponownego otwarcia restauracji i barów zakończyła się niepowodzeniem tak niefortunnie, że z Floryda zrobiła się pośmiewiskiem całego kraju.
Miami jest liderem stanu z ponad 117 000 potwierdzonych przypadków na 31 lipca, z infekcjami w całym stanie osiągającymi szczyt 15 000 dziennie w ciągu miesiąca. Dane są oszałamiające i przerażające, a także demoralizujące dla pracowników barów i klubów nocnych, którzy według raportu 24/7 Wall Street z 2019 r. Stanowią 4 procent całkowitego zatrudnienia w aglomeracji Miami.

„W tej chwili nie ma planu ponownego otwarcia klubów i barów” – pisze w e-mailu asystent dyrektora ds. Komunikacji Patty Abril.
„Burmistrz podejmuje decyzje w oparciu o ciągłe rady ekspertów medycznych i lekarzy, których wprowadził do swojego zespołu. Jeśli chodzi o pomoc, uważam, że jest plan, aby część pieniędzy z Ustawy CARES trafiła do zwolnionych pracowników restauracji.
” Poproszony o wyjaśnienie, czy te świadczenia zostały rozszerzone na pracowników barów i klubów, Abril zauważył, że właściciele barów, kawiarni i klubów nocnych mogą ubiegać się o dotacje w wysokości do 15 000 USD na zakład za pośrednictwem funduszu Industry Relief Fund South Beach Wine and Food Festival.

Ale Andrea Moreno, kierownik ds. Public relations, mówi, że kluby nocne nie będą brane pod uwagę przy przyznawaniu dotacji na ulgi dla pracowników z funduszu.
„Kluby nocne nie będą kwalifikować się do żadnego z tych funduszy”, mówi Moreno, odnosząc się do 1,6 miliona dolarów, które już przekazał, oraz oczekiwanej gotówki na rzecz CARES Act. „Wszystko to podlega wymaganiom kwalifikacyjnym ustanowionym przez hrabstwo Miami-Dade, które zostaną bardzo jasno określone na stronie internetowej [Industry Relief Fund], gdy zaczniemy działać”.

JK

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520