HomeMiami

Miami-Dade, Broward wymagają noszenia masek przez cały czas – w tym na zewnątrz

Miami-Dade, Broward wymagają noszenia masek przez cały czas – w tym na zewnątrz

Hrabstwa Miami-Dade i Broward ogłosiły nowe rozporządzenia wymagające publicznego używania masek przez cały czas.
Carlos Gimenez, burmistrz Miami-Dade, ogłosił, że podpisał nakaz do publicznego noszenia maski na twarz.


Rozporządzenie jest rozwinięciem poprzedniego wydanego w kwietniu i wymaga noszenia masek w przestrzeni publicznej w środku pomieszczeń oraz noszenia masek lub nakrycia twarzy podczas przebywania na zewnątrz.
Wyłączenia dotyczące używania masek dotyczą tylko osób z chorobami układu oddechowego, które utrudniają zakrycie ust i nosa, osób wykonujących forsowne czynności, takie jak jogging, oraz dzieci w wieku poniżej 2 lat, zgodnie z zaleceniami Centrum Kontroli Chorób .

Carlos Migoya, CEO Jackson Health, powiedział, że chce zapobiec niedoborowi łóżek na OIOM-ie.

Migoya powiedziała: „W marcu, kiedy zakończyliśmy I etap, największym problemem, jaki mieliśmy w tym czasie, było niedobór środków ochrony osobistej i nie brakowało wówczas łóżek”.

W ciągu ostatnich 24 godzin na Florydzie zgłoszono ponad 6500 przypadków.

Broward County również wydal podobne rozporządzenie, w środę.

„To działanie jest niestety konieczne, aby spowolnić rozprzestrzenianie się przypadków COVID-19”, powiedziała zastępca administratora okręgu Monica Cepero. „Bezpieczeństwo wszystkich mieszkańców i gości hrabstwa Broward jest dla nas najważniejsze i ważne jest, aby wszyscy przestrzegali tych wymagań. Mamy nadzieję, że te dodatkowe, odpowiedzialne środki zapewnią dodatkową ochronę naszym mieszkańcom i odwiedzającym ”.

Osoby, które naruszą nakaz w Miami-Dade, mogą zostać ukarane grzywną w wysokości do 500 USD i mogą zostać skazane na 180 dni więzienia.

Baseny hotelowe będą musiały zostać zamknięte o 20:00 i może zostać ponownie otwarty o 6 rano w weekend czwartego lipca.

Alkohol można podawać tylko na hotelowych basenach od 11:00 do 20:00.

Gimenez powiedział: „Jeśli zastosujemy się do obowiązujących obecnie przepisów, możemy zwalczać tego wirusa”.

Restauracje w Miami-Dade będą musiały zamknąć lokale gastronomiczne od północy do 6 rano, począwszy od 2 lipca.

Jeden z właścicieli firm z Południowej Florydy powiedział, że prowadzenie biznesu w obecnych warunkach staje się coraz trudniejsze.

Ben Potts of Beaker and Gray powiedział: „Będzie to miało dość znaczący wpływ na sposób prowadzenia działalności. To kolejna przeszkoda, którą próbowaliśmy pokonać, i rozumiemy dlaczego, ale jednocześnie stanowi dla firmy dość duże wyzwanie ”.

JK

COMMENTS