HomeKultura

Męskie Granie 2019 zagra w Nowym Jorku i Chicago. Jubileuszowa 10 edycja trasy zawita do USA!

Męskie Granie 2019 zagra w Nowym Jorku i Chicago.  Jubileuszowa 10 edycja trasy zawita do USA!

Męskie Granie co roku bije rekordy popularności i przyciąga tłumy melomanów zainteresowanych ciekawymi polskimi artystami. Przed nami dziesiąta edycja kultowej trasy koncertowej.

Męskie Granie to jedno z najważniejszych polskich wydarzeń muzycznych, które co roku gromadzi na scenach znakomitych artystów i przyciąga prawdziwe tłumy słuchaczy na każdy występ!

W ramach Męskiego Grania co roku w kilku miastach występują najpopularniejsi wykonawcy polskiej sceny alternatywnej. Co roku też gwiazdy danej edycji nagrywają wspólną piosenkę, która staje się hymnem imprezy. W 2018 roku Męskie Granie było promowane utworem “Początek” w wykonaniu Korteza, Dawida Podsiadły oraz Krzysztofa Zalewskiego.

W tym roku fani Męskiego Grania mogą spodziewać się wielu niespodzianek. Kultowa trasa koncertowa obchodzi w tym roku swoje dziesiąte urodziny, a organizatorzy zdradzają pierwsze niespodzianki.

Z okazji jubileuszu ogłoszono konkurs dla utalentowanych młodych zespołów – Męskie Granie Young. Zwycięzcy rywalizacji, poza możliwością wzięcia udziału w trasie, będą mogli także nakręcić teledyski pod okiem ekipy Papaya Young Directors.

Koncerty Męskiego Grania zawsze są organizowane na przełomie lipca i sierpnia. Finał zawsze miał miejsce w Żywcu, ale w tym roku finałowe koncerty odbędą się w Stanach Zjednoczonych. Dwa ostatnie koncerty Męskiego Grania 2019 odbędą się 31 sierpnia w Nowym Jorku i 1 września w Chicago.

Szczegóły dotyczące trasy oraz biletów na wydarzenie zostaną podane w późniejszym terminie. Wyłącznym sponsorem projektu Męskie Granie, która odbędzie się pod hasłem „Ż muzyką” jest marka Żywiec.

Red. RT/Foto  Michal Gaciarz/ Polska Press

 Na pewno wielu  bardzo by chciało, ale ta informacja była oczywiście żartem na prima aprilis.

COMMENTS