10.5 C
Chicago
niedziela, 25 lutego, 2024

Meghan Markle i książę Harry rezygnują z funkcji „royalsów”! W oświadczeniu napisali, że planują nowy rozdział w życiu

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Meghan Markle i książe Harry wydali oświadczenie w którym wyznają, że planują nowy rozdział w życiu i chcą być niezależni finansowo. To sensacyjne oświadczenie Sussexów media zdążyły już określić mianem „wypisania się z rodziny królewskiej”.

Różne potknięcia i odstępstwa od królewskiego protokołu były wytykane Meghan Markle od kiedy tylko dołączyła do rodziny królewskiej. Wiele mówiło się również o tym, że nie odnajduje się ona w sztywnym świecie zasad i tradycji, w której żyje brytyjska monarchia.

 

We wtorek na swoim profilu na Instagramie Maghan Markle i książe Harry opublikowali sensacyjne oświadczenie: „Po wielu miesiącach refleksji i rozmów zdecydowaliśmy się obrać w tym roku nową, progresywną rolę w instytucji. Postanowiliśmy zrzec się tytułu „członków seniorów” rodziny królewskiej i pracować nad niezależnością finansową od instytucji, nadal w tym czasie w pełni wspierać Jej Wysokość Królową. Planujemy teraz dzielić nasz czas między Wielką Brytanię i Amerykę Północną, nadal szanując nasz obowiązek wobec królowej i poddanych. To pozwoli nam wychować syna w szacunku do królewskiej tradycji, w której się urodził, ale też da naszej rodzinie przestrzeń, by skupić się na nowym rozdziale w naszym życiu, w tym założeniu fundacji charytatywnej. Nadal będziemy współpracować z Jej Wysokością i księciem Cambridge. Dziękujemy za wszelkie okazane wsparcie”.

 

Głos w tej sprawie zabrał rzecznik Pałacu Buckingham, który poinformował, że pałac rozumie ich chęć pójścia inną drogą, ale podkreślił także, że są to bardzo skomplikowane sprawy, których ustalenie na nowo wymaga sporo pracy. Do sprawy włączył się także ojciec Meghan Markle, Thomas, który w rozmowie z Us Weekly wyznał, że jest rozczarowany decyzją córki.

 

klum aip

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520