12 C
czwartek, 18 kwietnia, 2024

Mecz Polska – Korea Płd [MEMY]

Mecz Polska – Korea Płd [MEMY]. Oj dziej się w Chorzowie! Reprezentacja Polski po ponad ośmiu latach przerwy wróciła na Stadion Śląski. Już w pierwszej połowie mieliśmy piękne gole Lewandowskiego i Grosickiego! Niestety w drugiej połowie Koreańczycy w dwie minuty strzelają nam dwa do bramki… jednak w doliczonym czasie gry sytuację ratuje Zieliński. Kończymy mecz z wynikiem 3:2! Zobacz w galerii powyżej, jak mecz komentują internauci…

Polska – Korea Płd. MEMY po meczu. Co za emocje na Stadionie Ślaskim w Chorzowie! Zwycięski powrót reprezentacji Polski na Stadion Śląski. Piotr Zieliński zapewnił w doliczonym czasie gry wygraną z Koreą Płd. 3:2 Zwycięstwo piłkarskiej reprezentacji Polski na nowym Stadionie Śląskim. Towarzyski mecz z Koreą Południową zakończył się wynikiem 3:2. Gole dla Polski strzelili Robert Lewandowski, Kamil Grosicki i Piotr Zieliński. Kolejny mecz kadra Adama Nawałki rozegra ósmego czerwca w Poznaniu. Rywalem będzie reprezentacja Chile. Zobacz ponad setkę fotek z meczu Polska – Korea Płd