"> "Masz prawo do europejskiego poziomu życia". PiS zaprezentowało pierwszy bilbord w kampanii wyborczej do PE - wiadomosci.com

“Masz prawo do europejskiego poziomu życia”. PiS zaprezentowało pierwszy bilbord w kampanii wyborczej do PE

“Masz prawo do europejskiego poziomu życia”. PiS zaprezentowało pierwszy bilbord w kampanii wyborczej do PE

Prawo i Sprawiedliwość zaprezentowało swój pierwszy bilbord w kampanii wyborczej do Parlamentu Europejskiego. Jego hasło przewodnie brzmi “Masz prawo do europejskiego poziomu życia”. Zdaniem Tomasza Poręby, szefa sztabu wyborczego PiS w wyborach do Parlamentu Europejskiego, wspomniane hasło jest kwintesencją rządów Prawa i Sprawiedliwości, których głównym celem jest to, aby Polacy mogli żyć na europejskim poziomie.

Tomasz Poręba tłumaczy, że wspomniany cel jest realizowany przez programy społeczne wprowadzane przez rząd PiS. W tym kontekście polityk wymienia m.in. programy 500+, 300+, podniesienie minimalnej płacy i stawki godzinowej, obniżenie wieku emerytalnego, czy obniżenie CIT z 15 proc. do 9 proc. Poręba wyjaśnia, że działania te służyły temu, aby Polacy mogli żyć na europejskim poziomie.

PiS przygotowało łącznie kilkaset sztuk zaprezentowanego bilbordu. Pojawią się one w całym kraju, zarówno w formie stacjonarnej, jak i na lawetach.
Wybory do Parlamentu Europejskiego odbędą się 26 maja.

IAR/M.Fabisiak/Rita/kj



COMMENTS

WORDPRESS: 0