8.5 C
Chicago
piątek, 19 kwietnia, 2024

Manifestacja anty LGBT w Warszawie. Centrum Życia i Rodziny protestowało przed ratuszem

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

„Stop deprawacji” i „Stop nienawiści” to hasła, z jakimi protestowały wczoraj dwie grupy przed Urzędem Miasta. Pikietę organizowało Centrum Życia i Rodziny, zdaniem którego pod znakiem lekcji przeciw mowie nienawiści, stołeczny ratusz chce promować homoseksualizm. Szczegóły w artykule poniżej. 

 

Wczoraj, tj. 21.01.2019 Centrum Życia i Rodziny zorganizowało pikietę pod hasłem „Nie dla deprawacji naszych dzieci”. Zdaniem tej okazji pomysł Rafała Trzaskowskiego o wprowadzeniu do warszawskich szkół specjalnych lekcji o mowie nienawiści, to tak naprawdę promowanie homoseksualizmu. Na transparentach manifestujących mogliśmy znaleźć takie hasła jak: „Ręce precz od naszych dzieci”, „Stop deprawacji w szkole”, „Czas na prawdę o dewiacjach” czy „Stop dla LGBTQ w szkole”.

 

Osoby, które protestowały wczoraj przed ratuszem nie zgadzają się z treścią podręczników, jakie trafić mają w ręce warszawskich uczniów. W cytowanym przez nich podręczniku „Zakładki” pojęcie mowy nienawiści definiowane jest jako: „wszelkie formy uprzedzeń wobec orientacji seksualnej czy identyfikacji płciowej”, a to nie podoba się członkom Centrum Życia i Rodziny. Za inny przykład podają podręcznik „Kompasik”, który ma pomóc dzieciom „zakwestionować wpajanym im binarny świat, gdzie istnieją tylko kobiety i mężczyźni” i odkryć „piękno transseksualizmu”.

 

W sumie wczoraj pod warszawskim ratuszu protestowało ok. kilkadziesiąt osób, dzieląc się na dwa, nieprzychylne sobie obozy. W kontrmanifestacji uczestniczyły środowiska LGBT, ale też osoby starsze i rodzice dzieci w wieku szkolnym. Głosili oni takie hasła, jak: „Stop nienawiści”, „TAK dla edukacji, NIE dla nienawiści”, „Chcę tych zajęć dla moich wnuków” oraz „Chrońmy dzieci przed nienawiścią”.

 

kk aip

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520