Mama Madzi z Sosnowca mogła zostać zlinczowana przez więźniarki? Katarzyna Waśniewska przeniesiona do innego więzienia

Mama Madzi z Sosnowca mogła zostać zlinczowana przez więźniarki? Katarzyna Waśniewska przeniesiona do innego więzienia

Mama Madzi z Sosnowca odsiaduje 25-letni wyrok za śmierć półrocznej Madzi. Sprawą Katarzyny W. żyła cała Polska. Super Express dotarł jednak do rewelacji, że Katarzyna W. nieomal padła ofiarą linczu w czasie pobytu w więzieniu dla kobiet w Krzywańcu. Zdaniem gazety miała zostać ekspresowo przeniesiona do zakładu karnego w Lublińcu.

Katarzyna W. uniknęła linczu w więzieniu w Krzywańcu?

Jak informuje “SE” Katarzyna W. w czasie odbywania 25-letniej kary pozbawienia wolności za śmierć swojej półrocznej córeczki Madzi miała mieć dostęp do takich luksusów jak:

  • telewizja i wideo,
  • prysznic,
  • toaleta.

Zdaniem gazety Katarzyna W. miała paść ofiarą linczu, a współwięźniarki miały snuć plany jak wymierzyć jej karę na swój sposób. Nie było bowiem tajemnicą w środowisku więziennym kim jest skazana, gdyż doskonale była wszystkim znana z mediów.

Gdyby chociaż raz maznęła szmatą podłogę przed swoją celą, to żadna grypsująca, aby się nie skalać dzieciobójczynią, tamtędy by nie przeszła – powiedział “Super Expressowi” jeden z osadzonych.

Jak podaje “SE” w mentalności więźniarek życie dziecka jest święte, co miało być przyczyną obaw o bezpieczeństwo Katarzyny W. i przeniesienia jej do innego zakładu karnego. W opinii Super Expressu miejscem do którego trafiła W. miał być zakład karny w Lublińcu.

Katarzyna W. trafiła do zakładu karnego w Lublińcu?

Postanowiliśmy zweryfikować autentyczność rewelacji, które podaje “SE”. Jak powiedział nam Piotr Ciwiński, oficer prasowy zakładu karnego w Lublińcu, Katarzyna W. wystosowała oświadczenie, w którym wskazała, że nie życzy sobie podawania jakichkolwiek informacji z nią związanych.
Ponadto Ciwiński podkreślił, że nie ma możliwości udzielania żadnych informacji na temat osób osadzonych.

Red. TK AIPCOMMENTS

WORDPRESS: 0