Małopolska: Policjanci rozbili szajkę trudniącą się handlem narkotykami

Małopolska: Policjanci rozbili szajkę trudniącą się handlem narkotykami

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie zatrzymali cztery osoby podejrzane o handel narkotykami na terenie powiatu chrzanowskiego. Zabezpieczono ponad 30 gram narkotyków.

0,85 gram haszyszu i 0,89 grama marihuany znaleźli chrzanowscy policjanci z wydziału kryminalnego w podczas przeszukania mieszkania 24-latka z Trzebini. Funkcjonariusze w toku dalszego śledztwa zatrzymali kolejne osoby mieszkające w Chrzanowie, mężczyzn wieku 21 i 26-lat oraz 29-latkę. U kobiety znaleziono 1,09 grama marihuany.

 

– Zebrane w tej sprawie dowody wskazywały, że wszyscy są zamieszani w handel narkotykami na terenie powiatu chrzanowskiego. Łącznie zabezpieczono ponad 30 gram narkotyków – informuje Katarzyna Dąbkowska, rzecznik prasowy policji w Chrzanowie.

 

Prokuratura Rejonowa w Chrzanowie postawiła podejrzanym zarzuty posiadania i handlu narkotykami, za co grozi do 10 lat pozbawienia wolności. Ponadto zdecydowała o zastosowaniu wobec nich środka zapobiegawczego w postaci dozoru policyjnego.

 

aip

 W tym tygodniu polecamy ► Kennedy’ego zabił Oswald. Adamowicza zabił Wilmont! Skończmy z ukrywaniem przestępców w Polsce

COMMENTS

WORDPRESS: 0