19.6 C
Chicago
środa, 29 maja, 2024

Małe TGD i Roxie Węgiel nagrali piosenkę do serialu. Padają oskarżenia o plagiat

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Przed kilkoma dniami odbyła się premiera nowego utworu Roksany Węgiel i zespołu Małe TGD. „Nie z tej ziemi” – bo tak się nazywa – promuje nowy polski serial o tym samym tytule. Zdaniem serwisu Vogule Poland i wielu internautów autor piosenki, muzyk współpracujący m.in. z Anną Marią Jopek splagiatował przebój brytyjskiej gwiazdy Dua Lipy.

„Piosenka »Nie z tej ziemi« wpada w ucho, oj tak. Szkoda, że dlatego, że to ucho słyszało już wcześniej tę melodię. Melodię niemal identyczną, bo piosenka jest łudząco podobna do utworu »Physical«, singla z płyty »Future Nostalgia« pani Dua” – odniósł się do nowej piosenki, w której można usłyszeć głos Roksany Węgiel Patryk Chilewicz z Vogule Poland.

 

Wielu internautów ma podobne zdanie. Management 15-letniej gwiazdy z Jasła odpiera zarzuty, podkreślając, że to nie ona jest autorką piosenki. „Za słowa i muzykę utworu odpowiada Piotr Nazaruk” – przekazali portalowi Onet współpracownicy wokalistki. Piotr Nazaruk to lider TGD (Trzecia Godzina Dnia), jest też muzykiem zespołu Anny Marii Jopek. Burza dotycząca utworu, którego ma być autorem objęła m.in. komentarze pod klipem do „Nie z tej ziemi” w serwisie YouTube.

 

W dyskusję włączyła się osoba prowadząca kanał Małe TGD, przyznając, że piosenka faktycznie „trochę” przypomina zagraniczny hit – miała być nawet nim inspirowana. Jednak odpowiedź na stwierdzenie, jakoby była to kopia 1:1, brzmiała: „bez przesady”. Poniżej możecie porównać obydwa utwory i sami ocenić, kto w tym sporze ma rację.

jakh aip

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520