Magda Gessler rusza z nowym biznesem, który zaskoczył nie tylko jej najwierniejszych fanów

Magda Gessler rusza z nowym biznesem, który zaskoczył nie tylko jej najwierniejszych fanów

Magda Gessler rusza z nowym biznesem, który zaskoczył nie tylko jej najwierniejszych fanów. Znana restauratorka będzie sprzedawać własną… grę planszową. Gra planszowa Magdy Gessler – “Kuchenny Poker” – trafia do sprzedaży w czwartek 10 października.

 

Magda Gessler ma już własne restauracje oraz markę lodów a teraz rusza z nowym biznesem! Znana z programu “Kuchenne rewolucje” oraz Masterchef restauratorka właśnie wypuściła na rynek grę planszową “Kulinarny Poker”. Swoją grę planszową Magda Gessler zapowiedziała na Instagramie.

 

– Moja waluta jeszcze nie w kantorach. a w nowej grze! Kiedy podpisuję się pod czymś pierwszy raz w życiu… musi być moc! Ukochana tematyka kulinarno-restauracyjna… radość… dreszczyk emocji… idealne połączenie! Sprzedaż rusza 10 października o 10:10 – napisała Magda Gessler. Sprzedaż gry planszowej Magdy Gessler “Kulinarny Poker” rusza 10 października o 10:10.

 

O co chodzi w grze Magdy Gessler “Kulinarny Poker”? Gracze rywalizują z sobą, zbierając komplet składników potrzebnych do przygotowania danej potrawy a następnie… zarabiają na sprzedaży zrealizowanego dania. Celem gry jest takie dobranie składników, by wydać jak najmniej i jak najwięcej zarobić. Gracze, którzy w grze Magdy Gessler “Kulinarny Poker” przeistaczają się w szefów kuchni, mają do przygotowania w sumie aż dwanaście różnych dań z czterech kuchni z całego świata. Dodatkiem do gry “Kulinarny Poker” jest specjalna waluta z wizerunkiem… Magdy Gessler!

 

Grę “Kulinarny Poker” wydaje firma, która związana jest z grą Eurobusiness. Magda Gessler pracowała zarówno nad stroną wizualną gry, jak i merytoryczną – na potrzeby gry stworzyła nawet specjalne przepisy! Na oficjalnej stronie gry kuchennypoker.pl znajduje się opis gry. “Na przygotowanie czeka dwanaście dań należących do czterech kuchni świata, a ty jesteś jednym z konkurujących ze sobą kucharzy.

 

Kto pierwszy skompletuje składniki potrzebne do sporządzenia wybranej potrawy, zgarnia kasę za jej sprzedaż, więc nie daj się ubiec” – po więcej Magda Gessler przygotowała promocję dla swoich fanów. Na stronie gry planszowej znalazł się specjalny formularz do wypełnienia, dzięki któremu zainteresowani otrzymają informację o starcie sprzedaży. Pierwsze 500 osób, które się zarejestrują, otrzymają grę Magdy Gessler w atrakcyjnej cenie.

 

aipCOMMENTS

WORDPRESS: 0