23.1 C
Chicago
wtorek, 16 kwietnia, 2024

Macierewicz i jego dwie wizje Polski

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Marszałek- Senior i były minister obrony Antoni Macierewicz mówił podczas XV zjazdu Klubów Gazety Polskiej, że Ruch Narodowo-Niepodległościowy jest dziś w Polsce potęgą. „Nie tylko odwołuje się do wspaniałych haseł, ale realnie przekształca życie gospodarczo-społeczne”- podkreślał. Wspominał zwycięstwo w 2015 roku Andrzeja Dudy w wyborach prezydenckich, a następnie Prawa i Sprawiedliwości w wyborach do parlamentu.

Jego zdaniem, reelekcja Andrzeja Dudy, „to nie jest kwestia indywidualna, wyłącznie urzędu prezydenckiego”. „To przede wszystkim kwestia kontynuowania tych przemian, które rozpoczęto w 2015 roku. One tez się nie wzięły z niczego, nie zostały stworzone ad hoc” mówił Antoni Macierewicz. Dodał, że za dwa tygodnie zdecydujemy, w jakiej Polsce będziemy żyli my i nasze dzieci.

Marszałek – Senior przypomniał, że główny rywal Andrzeja Dudy w wyborach prezydenckich, Rafał Trzaskowski, popiera ideologię LGBT.

„To nowoczesna forma marksizmu, engelsizmu. Nie chcę namawiać do lektury Marksa i Engelsa, do lektury „Manifestu komunistycznego”. Istotą tego jest zniszczenie rodziny, narodów i państwa. Tego nigdy marksiści nie ukrywali”- mówił Antoni Macierewicz.

Szef podkomisji smoleńskiej MON zapowiedział, że raport dotyczący katastrofy zostanie opublikowany po wyborach prezydenckich. „Mam nadzieję, że ruszą wtedy w sposób przyspieszony złożone przez nas trzy lata temu zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa. Ci, którzy z taką bezczelnością często wypowiadają się na temat tragedii smoleńskiej, są współodpowiedzialni za ten dramat, którego autorstwa trzeba szukać poza granicami Polski. Są odpowiedzialni za ukrywanie prawdy, kłamstwo smoleńskie, fałszowanie dokumentów, fałszowanie materiału dowodowego, by nie można odkryć, jak doszło do założenia ładunku wybuchowego i do jego uruchomienia. To ładunek wybuchowy ostatecznie zniszczył ten samolot”- podkreślał Antoni Macierewicz, który był gościem XV zjazdu Klubów Gazety Polskiej.

IAR/Informacyjna Agencja Radiowa/nieależna.plw dyd

 

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520