Lubuskie: Porwanie kobiety w Słubicach? Trwa akcja policji

Lubuskie: Porwanie kobiety w Słubicach? Trwa akcja policji

Tę informację przekazał nam Czytelnik. Do porwania miało dojść w poniedziałek, 5 listopada, na ul. Podchorążych w Słubicach. Z relacji świadków wynika, że kobieta została wciągnięta przez dwóch mężczyzn do forda. Samochód był na niemieckich tablicach rejestracyjnych.

– Zgłoszenie otrzymaliśmy około godziny 12. Dzwonili do nas świadkowie tego zdarzenia. Z relacji świadków wynika, że dwóch mężczyzn wciągnęło do samochodu kobietę. Auto było na niemieckich numerach rejestracyjnych – mówi Magdalena Jankowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Słubicach. Tuż po otrzymaniu zgłoszenia rozpoczęła się policyjna akcja. Mundurowi próbują ustalić zarówno tożsamość kobiety, jak i sprawców domniemanego porwania. Świadkowie, którzy jechali za fordem i widzieli zajście od razu zaalarmowali słubicką policję.

 

– Zgłoszenie zostało przez policję potraktowane niezwykle poważnie – mówi nadkom. Marcin Maludy, rzecznik lubuskiej policji. Natychmiast została wszczęta obława za fordem focusem na niemieckich numerach rejestracyjnych. – Znamy numer tego samochodu, ustalamy już jego właściciela – informuje nadkom. Malduy. – Przesłuchujemy świadków, przeglądamy monitoring – wylicza M. Jankowska.

 

Do akcji włączyła się też policja z Niemiec. Policja prosi wszystkie osoby, który widziały zdarzenie o kontakt ze słubicką jednostką policji lub pod alarmowy numer 997. Również osoby, które zauważą na trasie ciemnogranatowego forda focusa na niemieckich numerach rejestracyjnych proszone są o kontakt pod numer 997.

 COMMENTS

WORDPRESS: 0