Lubuskie: Nożownik chciał poderżnąć gardło swojej partnerce. 45-latek został aresztowany

Lubuskie: Nożownik chciał poderżnąć gardło swojej partnerce. 45-latek został aresztowany

Nowosolski sąd aresztował 45-latka, który zadał swojej partnerce cios nożem w szyję. Uderzał też jej głową w betonowy murek. Chciał zabić 44-latkę.

Do zdarzenia doszło 19 września w Nowej Soli. 45-latek na chodniku zaatakował swoją 44-letnią partnerkę. Zadał je cios nożem w szyję i uderzał głową w betonowy murek. Chciał zabić. Kobiecie pomogli sąsiedzi. Udało jej się wyrwać z rąk oprawcy. Na pomoc wezwano policję. Po wszystkim 45-latek uciekł. Nowosolska policja wszczęła poszukiwania nożownika. Ranna kobieta trafiła do szpitala. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

 

Nożownik został zatrzymany kilka godzin po ataku na kobietę. Nowosolska prokuratura skierowała do sądu wniosek o tymczasowe aresztowanie 45-latka. Podejrzanemu zarzucono, że działał z zamiarem bezpośrednim pozbawienia życia swojej partnerki. Ustalono również, że 45-latek znęcał się fizycznie i psychicznie nad swoją partnerką. Wywoływał awantury, podczas których wielokrotnie bił kobietę. Nowosolski sąd aresztował 45-latka tymczasowo na trzy miesiące. Grozi mu nawet dożywotnie więzienie.

 

 W tym tygodniu polecamy ► Kennedy’ego zabił Oswald. Adamowicza zabił Wilmont! Skończmy z ukrywaniem przestępców w Polsce

COMMENTS

WORDPRESS: 0