Lubuskie: Dramat na rodzinnej imprezie w Nowogrodzie Bobrzańskim. Kobieta dźgnęła partnera nożem. 33-latka aresztowana

Lubuskie: Dramat na rodzinnej imprezie w Nowogrodzie Bobrzańskim. Kobieta dźgnęła partnera nożem. 33-latka aresztowana

Do tragicznego zdarzenia doszło podczas rodzinnej imprezy nad basenami w Nowogrodzie Bobrzańskim. W czasie kłótni kobieta dźgnęła partnera nożem w klatkę piersiową. Ranny trafił na operację. Jego stan jest poważny. Kobieta została już aresztowana. 

Wszystko wydarzyło się w niedzielę, 17 czerwca. Nad tzw. basenami w Nowogrodzie Bobrzańskim trwała rodzinna impreza. Uczestnicy się bawili. Było wesoło. W pewnym momencie między parą wybuchła awantura. Nikt nie mógł uspokoić pary. W pewnym momencie zdenerwowana 33-letnia kobieta chwyciła za nóż.

Zadała nim silny cios w klatkę piersiową 32-letniemu partnerowi. Mężczyzna upadł mocno krwawiąc. Jak informuje zielonogórska prokuratura okręgowa, awantura wybuchła z powodu nadużywaniem przez mężczyznę alkoholu. Na miejsce została wezwana ekipa karetki pogotowia ratunkowego.

Ranny mężczyzna został przewieziony do szpitala w Zielonej Górze. Tam trafił na stół operacyjny. Jego stan określono jako poważny. Kobieta uciekła z miejsca zdarzenia. Została zatrzymana na jednej z ulic w Zielonej Górze przez dzielnicowych z I komisariatu.

Odbył się już eksperyment procesowy z udziałem podejrzanej i prokuratora. Zielonogórska prokuratura rejonowa skierowała do sądu wniosek o areszt 33-letniej kobiety, która usłyszała zarzut usiłowania zabójstwa. Sąd przychylił się do wniosku prokuratora i aresztował 33-latkę na trzy miesiące. Na proces poczeka za kratami.

 

Piotr Jędzura aip

COMMENTS

WORDPRESS: 0