HomeŚląskie

Lubliniec: Pacjent szpitala psychiatrycznego wyskoczył z okna?

Lubliniec: Pacjent szpitala psychiatrycznego wyskoczył z okna?

Śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego wylądował w poniedziałek przy Wojewódzkim Szpitalu Neuropsychiatrycznym w Lublińcu. Jak udało nam się dowiedzieć – w sprawie pacjenta, która wyskoczył lub wypadł z okna na pierwszym piętrze.

Do wypadku doszło w poniedziałek przed południem. Z okna szpitala psychiatrycznego w Lublińcu wypadł, lub wyskoczył 28-letni mężczyzna. – Nasz śmigłowiec został wezwany do zdarzenia, które dotyczyło upadku mężczyzny z wysokości pierwszego piętra – poinformowała Justyna Sochacka, rzecznik prasowy Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Jak udało nam się ustalić, mowa o pacjencie, który wypadł lub wyskoczył z okna szpitalnego oddziału.

 

Mężczyzna odniósł obrażenia, ale wszystko wskazuje na to, że niezagrażające życiu. – Został opatrzony przez załogę naszego śmigłowca, a następnie razem z lekarzem naszej załogi, przewieziony karetką pogotowia do szpitala w Częstochowie – podała Justyna Sochacka. Na razie nie wiadomo czy okoliczności zdarzenia będą przedmiotem postępowania prowadzonego przez organy ścigania.

 

PW aip

COMMENTS