8.5 C
Chicago
piątek, 19 kwietnia, 2024

Lublin: tłum nastolatków przyszedł do Tarasów Zamkowych na spotkanie z youtuberami

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

To nie Doda, czy Maja Sablewska były najbardziej wyczekiwanymi gwiazdami w sobotę wieczorem w Tarasach Zamkowych. Tłum nastolatków przyszedł, żeby przede wszystkim zrobić sobie zdjęcie z popularnymi youtuberami.

Noc zakupów reklamowana była tak: „shopping z Dodą, porady stylistyczne Mai Sablewskiej, zakupy z Natalią Siwiec, spotkanie z najpopularniejszymi w Polsce młodymi youtuberami – te i inne atrakcje już 7 listopada będą czekać na klientów Tarasów Zamkowych”.

Na miejscu okazało się, że to właśnie autorzy popularnych kanałów na You Tube wzbudzili największe emocje.Gdy youtuberzy wyszli na scenę, rozległ się jeden wielki pisk publiki. W górę poszły smartfony, bo każdy fan chciał uwiecznić ten moment. – Oni są takimi samymi nastolatkami jak my. Oglądamy ich co dzień, są naszymi idolami – usłyszeliśmy od Sylwii i Doroty, które czekały na moment, w którym wreszcie wezmą autograf od youtuberów.

Tyle czekałyśmy, na to, żeby youtuberzy przyjechali do Lublina i wreszcie się udało! Tylko okropnie ciężko było się do nich dopchać prze ten tłum – skomentowały na gorąco Kinga, Julia, Wiktoria i Milena. Chętnych do spotkania z youtuberami było tak wielu, że organizatorzy co chwilę apelowali, żeby odsunąć się kilka kroków od sceny, bo jeśli nie, to rozdawanie autografów zostanie przerwane. – Musicie się absolutnie przesunąć na tył, tu musi być swoboda oddechu. Chodzi o wasze bezpieczeństwo – przekonywali organizatorzy spotkania.

, foto Anna Kurkiewicz

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520