HomeCiekawostki

Lublin. Pijany pobił ekspedientkę, bo chciał ukraść słodycze. Mężczyzna trafił do aresztu

Lublin. Pijany pobił ekspedientkę, bo chciał ukraść słodycze. Mężczyzna trafił do aresztu

36-latek z Lublina odpowie za kradzież rozbójniczą, usiłowanie rozboju, naruszenie nietykalności cielesnej, uszkodzenie ciała oraz kierowanie gróźb karalnych. Mężczyzna na początku tygodnia napadał na ekspedientkę. Grozi mu do 12 lat więzienia.

– Na początku tygodnia do jednego ze sklepów spożywczych przyszedł mężczyzna, który wziął z półek różne słodycze i zamierzał wyjść ze sklepu. Widząca to ekspedientka postanowiła zareagować. Wówczas mężczyzna stał się bardzo agresywny i zaczął jej grozić pobiciem – informuje Kamil Gołębiowski z lubelskiej policji. Po chwili 36-latek zaczął bić ekspedientkę pięściami po głowie i dusić żądając przy tym pieniędzy i piwa. Kobiecie udało się odepchnąć napastnika.

 

– Na miejsce skierowany został patrol z IV komisariatu. Policjanci zatrzymali niebezpiecznego mężczyznę. Okazało się, że był to 36-letni mieszkaniec Lublina. Przed przyjazdem patrolu mężczyzna groził jednemu ze świadków, a dwóch innych zaatakował naruszając nietykalność cielesną i powodując obrażenia ciała – dodaje Kamil Gołębiowski. Podczas przesłuchania mężczyzna twierdził, że niczego nie pamięta bo był pod wpływem alkoholu. 36-latek usłyszał już zarzuty i trafił do aresztu na 3 miesiące. Grozi mu do 12 lat więzienia.

 

DS aip

COMMENTS