Lubelskie: Rozczłonkowane zwłoki znaleziono w powiecie janowskim

Lubelskie: Rozczłonkowane zwłoki znaleziono w powiecie janowskim

Makabryczne odkrycie w Wierzchowiskach w powiecie janowskim. Na skraju lasu przypadkowa osoba natrafiła na rozczłonkowane zwłoki. Prokuratura przesłuchała podejrzanych.

Zwłoki zostały znalezione w czwartek. Ofiara miała odcięte stopy oraz liczne rany cięte w okolicach głowy i szyi. Sprawę badają funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Janowie Lubelskim i Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie, pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Zamościu i Prokuratury Rejonowej w Janowie Lubelskim.

 

Zatrzymano dwoje podejrzanych. Są nimi 29-letnia Justyna K. oraz 51-letni Krzysztof Ł. – Wymienionym osobom, przedstawiono zarzut zbrodni zabójstwa 36-letniego Daniela S. i znieważenia jego zwłok – informuje Artur Szykuła, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Zamościu. Prokuratura informuje, że Justyna K. nie przyznała się do popełnienia obu zarzucanych jej czynów. Krzysztof Ł. przyznał się jedynie częściowo do przedstawionych mu zarzutów. Oboje złożyli wyjaśnienia.

 

Jak nieoficjalnie podaje Polsat News podejrzani mieli zabić Daniela S. po awanturze, pociąć ofiarę piłą, owinąć zwłoki w dywan i wywieźć do lasu traktorem. Sąd Rejonowy w Zamościu, wskutek złożonego przez Prokuraturę Okręgową w Zamościu wniosku, zastosował wobec podejrzanych środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Zatrzymanym grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.

 COMMENTS

WORDPRESS: 0