HomeLubelskie

Lubelskie: Auto na drzewie. Tak potrafi tylko kobieta…

Lubelskie: Auto na drzewie. Tak potrafi tylko kobieta…

Jak tego dokonała 86-letnia kobieta, która jechała fiatem? – trudno pojąć. Wiadomo tylko, że na łuku drogi wjechała do lasu i zawisła na drzewie. Nie odniosła żadnych obrażeń. Ucierpiał za to samochód.

Do tego nietypowego zdarzenia drogowego doszło w czwartek w miejscowości Hutki (pow. zamojski). Policja dostała zgłoszenie, że na zakręcie samochód osobowy „wisi na drzewie”, a zakleszczona w środku jest jakaś kobieta.

 

– Policjanci, którzy przyjechali na miejsce zdarzenia drogowego wstępnie ustalili, że 86-letnia mieszkanka gminy Krasnobród kierująca pojazdem marki Fiat, jadąc w kierunku Krasnobrodu na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem, wjechała do przydrożnego rowu, a następnie do lasu, gdzie uderzyła w drzewo i zawisła na nim. Podróżowała sama – mówi asp. Dorota Krukowska-Bubiło z zamojskiej policji.

 

Strażacy za pomocą narzędzi hydraulicznych pomogli kobiecie wydostać się z samochodu. 86-latka została przewieziona do szpitala na badania. Po ich wykonaniu okazało się, że nie doznała obrażeń.

 

 COMMENTS