11.5 C
Chicago
czwartek, 22 lutego, 2024

Londyn: Księżna Meghan urodziła syna. Komentarz szczęśliwego tatusia

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Radość na Wyspach, bo oto najbardziej oczekiwany poród w tym kraju wreszcie dokonał się. Księżna Meghan Markle urodziła swoje pierwsze dziecko!

Chłopiec przyszedł na świat 6 maja, ważył 3260 gramów. Komunikat książęcej pary głosił, że mama oraz maleństwo czują się świetnie.

Przypuszcza się, że księżna Meghan urodziła w swoim domu, choć jak informowano już wcześniej położony w pobliżu szpital był od jakiegoś czasu w stanie pogotowia. Książęca para złamała niepisaną tradycję w rodzinie królewskiej, zgodnie z którą narodziny dzieci odbywały się w szpitalu Świętej Marii w Londynie. Meghan Markle od pewnego czasu zniknęła z pola widzenia, nie pojawiała się w życiu publicznym, stąd liczne prasowe sugestie, że już urodziła, choć ze strony jej jak i Harry’ego nie było żadnych wyjaśnień.

 

Pozostaje teraz niezwykle ważna sprawa imienia małego dziecka, które jest siódme w kolejce do tronu. Bookmacherzy brytyjscy obstawiali, że jeśli na świat przyjdzie chłopiec będzie to Artur.

 

Szał związany z porodem był ogromny. I to do tego stopnia, że wiele brytyjskich tabloidów w ostrom wyścigu po sensację już wcześniej obwieszczały poród dziecka Meghan I Harry’ego. Nikt tego oczywiście nie potwierdził.

 

 

Z Meghan jest inaczej, nie wiadomo jeszcze, kiedy świat zobaczy jej synka. Od pewnego czasu księżna i Harry przeprowadzili się do domu w Windsorze i tam księżna czekała na poród. Czuwała przy niej, jak pisano kobieta ginekolog, co było także złamaniem królewskiej tradycji, zgodnie z którą zawsze w tej sytuacji czuwało dwóch królewskich lekarzy w garniturach.
Podczas porodu prawdopodobnie nie było księcia Harry’ego, zakazuje tego bowiem protokół królewski. Niemal pewne jest za to, że była przy córce jej mama, Doria Ragland. Widziano ją już od pewnego czasu w Londynie i jak sama zapewniała przyleciała ze Stanów, by pomóc swojej córce w opiece nad dzieckiem.
Szaleństwo związane z ciążą Meghan trwało na dobre przez ostatnie tygodnie. Wcześniej dziennikarze śledzili każdy jej ruch, oceniano jej stylizacje, gesty dyskutowano już nawet o tym, jak będzie wychowywała dziecko.

 

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520