HomeSport

Lech Poznań: Młodzi lechici złamali zasady izolacji w czasie pandemii koronawirusa. Będą konsekwencje?

Lech Poznań: Młodzi lechici złamali zasady izolacji w czasie pandemii koronawirusa. Będą konsekwencje?

Nieodpowiedzialne zachowanie młodych piłkarzy Lecha. Mateusz Skrzypczak i Eryk Kryg zostali sfotografowani na dużej imprezie. Czy poniosą konsekwencje swojego zachowania?

Młodzi piłkarze Lecha Poznań Mateusz Skrzypczak oraz Eryg Kryg zlekceważyli zasady izolacji. Kluby przystąpiły do rozgrywek, stosując się do specjalnego regulaminu medycznego. Zawodnicy dostali specjalne zalecenia. Po to by zachować zasady bezpieczeństwa, mieli unikać dużych skupisk, tłoku, niezalecane były nawet wyjścia do sklepu.

 

Aby mogli wrócić do treningów i rozgrywania meczów byli poddawani testom na koronawirusa. Specjalne obostrzenia obowiązują też podczas meczów. Zawodnicy udzielający wywiadów stoją w bezpiecznej odległości od przepytujących ich dziennikarzy, na ławkach rezerwowych członkowie sztabu szkoleniowego i medycznego siedzą w maseczkach. Nie do wszystkich dotarło jednak, że pandemia jeszcze się nie skończyła.

 

W mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie Mateusza Skrzypczaka i Eryka Kryga z Lecha, które zostało zrobione na “Nocnym Targu Towarzyskim”. Impreza miała miejsce w sobotę, 12 czerwca. Było na niej jeszcze kilku ich kolegów. Czy za swój brak rozsądku poniosą konsekwencje?

 

aip

COMMENTS