13.9 C
Chicago
wtorek, 28 maja, 2024

LAPD wznawia oczyszczanie Venice Beach z namiotów oraz schronień dla bezdomnych

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Policja w Los Angeles powraca do oczyszczania Venice Beach oraz Venice Boardwalk z namiotów oraz daszków pod którymi schronienia szukają bezdomni. Sytuacja uległa szybkiej zmianie, gdyż jeszcze w środę Komendant policji w Los Angeles twierdził, że nie będą tego robić.

Komendant LAPD Michael Moore, jeszcze w środę w informował, że policja nie będzie relokować bezdomnych z okolic Venice Beach i Venice Boardwalk. Podparte to było obawą, że rozbicie tak dużej grupy bezdomnych mogłoby wpłynąć na rozprzestrzenianie się koronawirusa COVID-19.

Następnego dnia, Moore ogłosił jednak, że jak tylko Los Angeles Homeless Service Authority, organizacja zajmująca się bezdomnymi, znajdzie miejsce w schroniskach, policja powróci do oczyszczania plaż oraz trawników na terenie Venice Beach.

Bardzo dużo bezdomnych, przeniosła się na plażę, gdy zniknęła pomoc dostarczana w ich dotychczasowe schronienia. COVID-19 negatywnie wpłynął na prace wolontariuszy, którzy dostarczali jedzenie, ubrania, oraz inne przedmioty codziennego użytku. Dużo ludzi dzieliło się również tym co zostało np. z planów filmowych, albo konferencji w biurowcach.

 

PS

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520