21.7 C
Chicago
piątek, 14 czerwca, 2024

Kujawy: Przez kilka miesięcy podpalała lasy! W końcu wpadła w ręce policji

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Kryminalni z Nakła ustalili i zatrzymali 25-latkę podejrzaną o podpalenia lasów. Może pójść do więzienia nawet na osiem lat.

Policjanci z nakielskiego wydziału kryminalnego zatrzymali 25-letnią mieszkankę gminy Kcynia do spraw podpaleń lasów. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie kobiecie zarzutów sprowadzenia bezpośredniego niebezpieczeństwa powstania pożaru. Podejrzanej grozi do 8 lat więzienia.

 

– W ciągu ostatnich miesięcy policja powiatu nakielskiego była informowana o pożarach lasów, jakie miały miejsce na terenie gminy Kcynia. Nad ustaleniem sprawcy podpaleń pracowali policjanci z nakielskiego wydziału kryminalnego. Ich sumienna praca przyniosła spodziewane efekt. Mundurowi ustalili, że podpalenia „to sprawka” 25-letniej mieszkanki jednej z podkcyńskich wsi. Policjanci pojechali pod ustalony adres gdzie zatrzymali podejrzaną – relacjonuje mł. asp. Justyna Andrzejewska, oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią.

 

25-latce przedstawiono zarzuty umyślnego podpalenia poszycia leśnego w Gromadnie oraz Ludwikowie, przez co sprowadziła bezpośrednie niebezpieczeństwo powstania pożaru, które zagrażało mieniu w wielkich rozmiarach. O długości wyroku zadecyduje sąd.

 

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520