-2.5 C
Chicago
sobota, 24 lutego, 2024

Ktoś zhakował konto zamordowanej Alicji z Rybnika, używa profilu nieżyjącej nastolatki

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Ktoś zhakował Facebookowe konto Alicji, zamordowanej 17-latki z Rybnika – donoszą nam internauci. Są zbulwersowani. Bo ktoś na profilu zmarłej nastolatki na facebooku zamieszcza posty, w tym także zdjęcia dziewczyny oraz wysyła „duszki” jej znajomym.

 

– Naprawdę trzeba być chorym psychicznie, żeby siedzieć na koncie zmarłej osoby i dodawać różne posty – komentuje jeden z internautów pod zamieszczonym zdjęciem na zhakowanym koncie Alicji. Wczoraj haker jako główne zdjęcia profilowe ustawił fotki jakiegoś mężczyzny. Dziś są nowe zdjęcia. W tym także zdjęcie nastolatki.

 

Młodzież, znajomi Alicji, wszyscy odwiedzający jej dawny profil są zbulwersowani. – Nawet jak masz jej telefon. Powiedz… Dlaczego tak robisz? Mogłeś reset telefonu zrobić. Wziąć chociażby ten telefon dla siebie.. A tak robisz takie rzeczy… Pytanie brzmi, po co? Po co kur…?! Daje ci to radość? Poczucie w centrum uwagi??!! Koleś ogarnij się – pisze jeden z internautów. – Nie mam pojęcia, co ta osoba, która dodaje te posty, pisze z jej konta itp. musi mieć w głowie. Nie potrafię sobie tego wyobrazić… aż strach sobie pomyśleć o tym człowieku – pisze jedna ze znajomych Alicji. – To jest jak z jakiegoś horroru – dodaje inna. – On właśnie tego chce byśmy byli przerażeni ale, zobaczysz pójdziesz siedzieć szybciej niż ci się wydaje… – dodaje inny internauta. Młodzież z Boguszowic, znajomi Alicji, dostają od nieznajomego emotikonki w postaci „duszków”. – To chore i straszne – mówi młodzież.

 

Młodzież pyta gdzie jest policja? Zapytaliśmy Annę Karkoszkę, rzecznik rybnickiej policji, czy zajmują się sprawą zhakowanego konta zamordowanej Alicji. – Wszystko co dotyczy sprawy zabójstwa Alicji, całe dochodzenie prowadzone jest pod nadzorem prokuratury – ucina Karkoszka. Przypomnijmy, w piątek w parafii w Boguszowicach odbył się pogrzeb Alicji. 17-latka została zamordowana tydzień wcześniej, w nocy z piątku na sobotę w centrum Rybnika.

 

 

 

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520