11.5 C
Chicago
czwartek, 22 lutego, 2024

Książę Harry i jego żona Meghan podpisali umowę z platformą Netflix. Zarobią na produkcji filmowej setki milionów dolarów

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Książę Harry i jego żona rozpoczęli życie na własny rachunek. Maja smykałkę do biznesu, umowa podpisana właśnie z platformą Netflix przyniesie im fortunę.

Książę Harry i jego żona Meghan zarobią fortunę po podpisaniu umowy z Netflix na produkcję programów filmowych. Współpraca z platformą streamingową obejmuje m.in. produkcję filmów dokumentalnych, seriali, programów i pisanie scenariuszy. [polecane]20681033[/polecane] Meghan i Harry założyli własną firmę produkcyjną i choć nigdy nie wyprodukowali programu telewizyjnego, to będą kręcić filmy dokumentalne, filmy, programy fabularne i programy dla dzieci. Dziennikarze przypominają, że ich przyjaciele, państwo Obamowie, też jako producenci, otrzymali 98 mln dol. w podobnej transakcji Netflix w 2018. Przed podpisaniem kontraktu z Netflix, Harry i Meghan rozmawiali z Disneyem i Apple, donosi New York Times.

 

Guru public relations PR Jonathan Shalit mówi, że Harry i Meghan zarobią od 49 do 99 milionów dolarów. Powiedział on The Sun: To oszałamiająca umowa. Nigdy wcześniej hollywoodzkie studio nie dotarło do brytyjskiej rodziny królewskiej – to historyczne. Meghan i Harry zatrudnią producentów cieni do wykonania pracy, ale ich nazwiska związane z Netflixem to złoty pył, dodał. Shalit z InterTalent Rights twierdzi, że Harry i jego żona mogą dostać premie, które zwiększyłyby ich dochody do 239 milionów dolarów. Umowa przewiduje, że będą produkować treści dla 193 milionów subskrybentów Netflix.

 

Para może pojawić się przed kamerą w filmach dokumentalnych, ale była gwiazda kina, Meghan, nie planuje powrotu do aktorstwa. Ekspert królewski, Ingrid Seward, dla Daily Mail: To dowodzi, że to nie jest to, co możesz zrobić, ale to, kim jesteś. – Wyobrażam sobie, że książę Karol odczuje ulgę, bo znikną z jego listy płac, a brytyjska opinia publiczna odczuje ulgę, ponieważ mogą spłacić to, co są winni we Frogmore Cottage. Chodzi o ich dom, wyremontowany kosztem milionów funtów. Ted Sarandos, jeden z prezesów Netflixaa nie kryje radości z podpisania tej umowy, bo Harry i Meghan zainspirowali miliony ludzi na świecie autentycznością, optymizmem i przywództwem. Jesteśmy niezwykle dumni, że wybrali Netflix jako swój kreatywny dom. Netflix dodaje, że jest już kilka projektów w przygotowaniu, między innymi serial animowany, poświęcony inspirującym kobietom.

 

Para książęca miała już związki z branżą filmową. Meghan była aktorką, znaliśmy ja głównie z serialu „W garniturach”. Z kolei Harry z kolei, znany z organizacji zawodów dla poszkodowanych weteranów wojennych Invictus Games, wystąpił w dokumencie Netflixa o igrzyskach paraolimpijskich. Para zszokowała Brytyjczyków, ogłaszając, że nie chcą prowadzić dworskiego życia, że cenią sobie prywatność i wynieśli się do Kalifornii, gdzie niedawno kupili rezydencję za 14 milionów dolarów.

 

 

aip

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520