25 C
Chicago
sobota, 15 czerwca, 2024

Krzysztof Piątek zastrzegł swoją „cieszynkę”. Teraz to jest oficjalny znak towarowy napastnika AC Milan i reprezentacji Polski

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Zgodnie z prawem Krzysztof Piątek ma od teraz wyłączność na używanie swoich słynnych pistoletów – gestu jaki wykonuje po zdobyciu bramki. O zarejestrowaniu „cieszynki” polskiego napastnika AC Milan poinformowała Edyta Demba-Siwek, prezes Urzędu Patentowego RP.

 

Pistolety Piątka są teraz, w rozumieniu prawa, ruchomym znakiem towarowym. – W marcu była nowelizacja ustawy, która wprowadziła nowe kategorie znaku takie jak znaki multimedialne. Ku uciesze fanów piłkarza Piątka. chcę poinformować, że właśnie zarejestrował swoją „cieszynkę” jako znak towarowy ruchomy. W różnych wariantach – poinformowała Demba-Siwek w rozmowie z portalem ŚląskiBiznes.pl.

A gdyby ktoś jeszcze (jakimś cudem) nie wiedział o co chodzi, to wyjaśniamy, że po każdej zdobytej bramce (a w ubiegłym sezonie zdobył ich w sumie 34 – 22 w Serie A, 8 w Pucharze Włoch i 4 w reprezentacji Polski) snajper AC Milan biegnie w kierunku trybun i wykonuje charakterystyczny gest z pistoletami.

Stąd też przydomek „El Pistolero” (z hiszpańskiego rewolwerowiec), jaki nadali mu kibice. Wyjątek zrobił tylko w czerwcowym meczu z Izraelem w Warszawie. Jak tłumaczył, zrobił to z szacunku do rywali.

Red. Jakub Niechciał/PolskaPress AIP

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520