HomeLubelskie

Krasnystaw. Kierowca ochlapał błotem pieszych. Pobili go pałkami

Krasnystaw. Kierowca ochlapał błotem pieszych. Pobili go pałkami

21 i 31-latek odpowiedzą za brutalne pobicie kierowcy, który podczas jazdy samochodem ochlapał pieszych błotem. Poszkodowany 38-latek z poważnymi obrażeniami ciała trafił do szpitala.

– Do zdarzenia doszło w niedzielę w jednej z miejscowości w gm. Krasnystaw. 38-latek został pobity przez dwóch napastników. Mężczyźni zadali mu liczne ciosy pałkami po całym ciele. Po zdarzeniu pokrzywdzony trafił do szpitala z licznymi obrażeniami. Lekarze jego stan określili jako zagrażający życiu – informuje Piotr Wasilewski z krasnostawskiej policji.

 

Jak ustalili śledczy pokrzywdzony został pobity ponieważ kilka minut wcześniej jadąc samochodem ochlapał błotem jednego z przyszłych napastników oraz jego koleżankę. Po tym incydencie 21 i 31 latek pojechali pod dom kierowcy, gdzie doszło do pobicia. – Napastnikom nie przeszkadzało to, że brutalnie bili 38-latka na oczach innych osób – dodaje Piotr Wasilewski

 

Jeszcze tego samego dnia funkcjonariusze zatrzymali sprawców. Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. Wkrótce usłyszą zarzuty.

 

DS aip

COMMENTS