W kotłowni i garażu urządził sobie wytwórnię marihuany

W kotłowni i garażu urządził sobie wytwórnię marihuany

31-latek z gminy Żnin usłyszał zarzut posiadania narkotyków oraz przedmiotów służących do ich produkcji. Za swoje przewinienia odpowie przed sądem. Za kraty może trafić na 3 lata.

 

– W wyniku przeprowadzonego przeszukania miejsca gdzie miała odbywać się produkcja narkotyków policjanci znaleźli: w kotłowni metalowe pudełko, w którym znajdował się woreczek strunowy z suszem roślinnym, na strychu metalowy stelaż pokryty białym materiałem z podłączonym przedłużaczem, lampami i wentylacją, a w garażu drewnianą szafę wraz z przedłużaczem i żarówkami.

Na tym nie koniec. – Dodatkowo za płotem na sąsiedniej nieużytkowanej działce policjanci znaleźli słoik, w którym znajdował się woreczek strunowy z suszem roślinnym, bibułki, młynek oraz woreczki z zapięciem strunowym – mówi mł. asp. Wioleta Burzych, oficer prasowy KPP w Żninie. Wszystkie przedmioty zostały zabezpieczone.  Badanie narkotestem wskazało, że zabezpieczony susz roślinny to marihuana.

 

 

(AIP)

 

 

 W tym tygodniu polecamy ► Kennedy’ego zabił Oswald. Adamowicza zabił Wilmont! Skończmy z ukrywaniem przestępców w Polsce

COMMENTS

WORDPRESS: 0