"> Konwencje samorządowe PiS w województwie lubuskim - wiadomosci.com

Konwencje samorządowe PiS w województwie lubuskim

Konwencje samorządowe PiS w województwie lubuskim

Dziś odbywają się regionalne konwencje samorządowe Prawa i Sprawiedliwości w województwie lubuskim. W spotkaniach z wyborcami udział biorą między innymi premier Mateusz Morawiecki oraz prezes PiS Jarosław Kaczyński. 
Spotkania wyborcze w województwie lubuskim otworzy o godzinie 13:00 konwencja regionalna w Zielonej Górze, gdzie wystąpią premier Mateusz Morawiecki, prezes PiS Jarosław Kaczyński oraz kandydaci na samorządowców z listy Prawa i Sprawiedliwości. Spotkanie odbędzie się w auli Uniwersytetu Zielonogórskiego. Następnie “PiS Bus” o 16:30 dotrze do Świebodzina gdzie na Placu św. Jana Pawła II politycy spotkają się z wyborcami. Wizytę w województwie lubuskim zakończy o 18:15 spotkanie przy ulicy Krzywoustego w Gorzowie Wielkopolskim.
Jutro “PiS Bus” z premierem Mateuszem Morawieckim odwiedzi województwo zachodnio-pomorskie, gdzie w południe odbędzie się konwencja wyborcza w Szczecinie. Ponadto jutro na godzinę 15:00 na zaplanowane jest spotkanie polityków PiS z wyborcami w Stargardzie.
Prawo i Sprawiedliwość dwa tygodnie temu w Warszawie zaprezentowało swój program na wybory samorządowe. Premier Mateusz Morawiecki ujął go wpięciu punktach. Są to programy, których skutkiem będzie obniżenie rachunków za prąd i odpady, pomoc dla seniorów, wsparcie renowacji chodników, 100 megabitów na 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości oraz zwiększenie środków na budżet obywatelski.
Wybory samorządowe odbędą się 21 października, ich druga tura – gdy wybierzemy między innymi prezydentów miast – 4 listopada.

IAR/Lis/Szczęsna/Pawlica/kryCOMMENTS

WORDPRESS: 0