Konwencja Prawa i Sprawiedliwości: Kilka “bardzo interesujących pomysłów”

Konwencja Prawa i Sprawiedliwości: Kilka “bardzo interesujących pomysłów”

W południe, w Warszawie, rozpocznie się Konwencja Prawa i Sprawiedliwości. Weźmie w niej udział około ośmiuset osób, działaczy z całej Polski oraz posłów i senatorów. 

Rzeczniczka PiS Beata Mazurek poinformowała, że planowane są wystąpienia prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego, premiera Mateusza Morawieckiego, wicepremier Beaty Szydło oraz liderów pozostałych ugrupowań Zjednoczonej Prawicy – Jarosława Gowina i Zbigniewa Ziobry.
Marszałek Senatu Stanisław Karczewski mówił wcześniej, że podczas konwencji PiS podsumuje to, co zostało zrobione do tej pory oraz przedstawi swoje propozycje do końca kadencji. Według Stanisława Karczewskiego, PiS będzie realizował nadal swój program i stawiał na rozwój gospodarczy. Kilka “bardzo interesujących pomysłów” ma zostać przedstawionych podczas Konwencji.
W niedzielę politycy PiS rozjadą się po Polsce na spotkania z wyborcami, by – jak mówi Stanisław Karczewski – prowadzić z nimi “bardzo intensywny dialog”. Beata Mazurek powiedziała, że takie wyjazdy będą trwały do końca lipca i wyraziła nadzieję, że spotkają się one z zainteresowaniem Polaków.

Informacyjna Agencja Radiowa (IAR)/I.Szczęsna/mt/dydCOMMENTS

WORDPRESS: 0