"> Konfederacja KORWiN Braun Narodowcy rozpoczyna zbiórkę podpisów. “Stop seksualizacji” – wiadomosci.com

Konfederacja KORWiN Braun Narodowcy rozpoczyna zbiórkę podpisów. “Stop seksualizacji”

Konfederacja KORWiN Braun Narodowcy rozpoczyna zbiórkę podpisów. “Stop seksualizacji”

Konfederacja KORWiN Braun Narodowcy rozpoczyna zbiórkę podpisów pod projektem ustawy „Stop pedofilii wymierzonej przeciwko seksualizacji dzieci” oraz sprzeciwia się wprowadzeniu w naszym mieście karty LGBT+.

Z propozycją wprowadzenia w Szczecinie rozwiązań przyjętych w tym roku przez władze Warszawy wyszedł Igor Podeszwik z inicjatywy Nowy Szczecin oraz działacze ruchów LGBT. Pomysł nie przypadł do gustu działaczom Konfederacji, którzy stanowczo sprzeciwiają się „seksualizacji najmłodszych obywateli naszego miasta”.

 

– Bardzo dużo mówi się obecnie o pedofilii. Tymczasem w Polsce mamy do czynienia z coraz większym problemem jakim jest przemoc seksualna wobec dzieci dokonywana za pomocą tzw. edukacji seksualnej. Edukacja seksualna ma na celu wprowadzenie dzieci w świat dorosłych. Co za tym idzie już czterolatki muszą opanować sztukę masturbacji – uważa Klaudia Szenderowicz, sekretarz oddziału szczecińskiego partii KORWiN.

 

W związku z tym szczecińscy działacze tego ugrupowania dołączają do ogólnokrajowej akcji zbierania podpisów pod projektem uchwały przygotowanego przez fundację PRO-prawo do życia. – Nie możemy dopuścić, by dzieci były deprawowane w szczecińskich szkołach przez zawodowych zboczeńców – podkreśla Marcel Duda z partii KORWiN.

 

aipCOMMENTS

WORDPRESS: 0