Kończy się rejestracja partnerów do akcji “Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”

Kończy się rejestracja partnerów do akcji “Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”

Do jutra do północy trwa rejestracja firm, które chcą wziąć udział w czwartej edycji akcji “Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”. Zgłaszać się mogą hotelarze, restauratorzy, ośrodki kultury oraz sportu i inne podmioty związane z obsługą ruchu turystycznego w całym kraju. Zarejestrowani, w dniach od 9 do 11 marca będą oferowali swoje usługi za połowę ceny.

Akcja ma zachęcić Polaków do zwiedzania i wypoczywania w kraju również poza typowo turystycznym sezonem. Kampanię organizuje Polska Organizacja Turystyczna we współpracy z Ministerstwem Sportu i Turystyki.
Jacek Janowski z POT podkreślił, że akcja cieszy się coraz większym powodzeniem. Dodał, że organizacji zależy na zwiększeniu liczby partnerów, bo liczba turystów zainteresowanych akcją przewyższa liczbę dostępnych ofert. Zainteresowane podmioty mogą rejestrować się na stronie internetowej polskazobaczwiecej.pl.
Jacek Janowski zaznaczył, że korzyści z akcji odnoszą zarówno turyści kupujący usługi, jak i ci, którzy je sprzedają. Wyjaśnił, że partnerzy otrzymują bardzo duży pakiet promocyjny i mogą pozyskać nowych klientów, a turyści mogą wypocząć za połowę ceny.
Sprzedaż ofert turystycznych rozpocznie się 21 lutego, a finał akcji zaplanowano na weekend od 9 do 11 marca.
W październiku, podczas ostatniej jesiennej akcji, z ofert ponad 550 podmiotów skorzystało około 110 tysięcy turystów. Dzięki promocyjnym cenom zaoszczędzili niemal 8 milionów złotych.
Z badań przeprowadzonych przez Polską Organizację Turystyczną wynika, że prawie 80 procent partnerów zaangażowanych w kampanię poleciłoby innym podmiotom zgłaszanie się do kolejnych edycji.

Informacyjna Agencja Radiowa/IAR/Agnieszka Jasik/dabr

COMMENTS

WORDPRESS: 0