HomeCiekawostki

“Kobieta na krańcu świata” powiedziała TAK!

“Kobieta na krańcu świata” powiedziała TAK!

“Tak. Powiedzieliśmy sobie TAK.” Martyna Wojciechowska także potwierdziła informacje o swoim ślubie z Przemkiem Kossakowskim. Podróżniczka pokazała zdjęcia ze ślubnej sesji. Zobacz, jak w pełnej krasie wyglądała jej suknia ślubna!

 

Martyna Wojciechowska pokazała ślubną sesję zdjęciową

To już pewne – Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski są małżeństwem! Pierwsze zdjęcie po ślubie pokazał Kossakowski, który zauważył, że choć zwyczajowo uważa się, że ślub wiele zmienia, dla niego i jego świeżo upieczonej małżonki, nie zmieniło się nic. “Życzcie nam dobrze” – zwrócił się do fanów w mediach społecznościowych.

 

View this post on Instagram

 

Dzisiaj wiele się zmieniło, choć dla nas nie zmieniło się nic. Jesteśmy małżeństwem. Życzcie nam dobrze.

A post shared by Przemyslaw Kossakowski (@przekossakowski) on

Dzień później, ślubne zdjęcia opublikowała także Martyna Wojciechowska. Sesja została wykonana w leśnej scenerii, a para młoda prezentuje swoje ślubne stroje w pełnej krasie. Martyna wybrała na ten wyjątkowy dzień białą bluzkę z głębokim dekoltem i długą prostą spódnicę. Całość projektu Violi Piekut. Do tego długi tiulowy welon przyczepiony do luźno upiętych włosów. Z kolei pan młody miał na sobie czarną koszulę i garnitur w kratę.

 

“Tak. Powiedzieliśmy sobie TAK.”

 

View this post on Instagram

 

Tak. Powiedzieliśmy sobie TAK. M. #miloscwczasachzarazy 📸 @martawojtal

A post shared by Martyna Wojciechowska (@martyna.world) on

Autorką zdjęć jest Marta Wojtal – fotografka, która od lat współpracuje z Martyną Wojciechowską. Warto przypomnieć, że Wojciechowska już kilka razy była zaręczona, a dwie uroczystości odwołała na ostatnią chwilę. Wygląda na to, że “uciekająca panna młoda” w końcu znalazła “tego jedynego”! Gratulujemy i życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!

Red. Kamila Glińska PolskaPress AIP

COMMENTS