21.7 C
Chicago
piątek, 14 czerwca, 2024

Klęska Kidawy. „Przewodniczącego PO oraz szefa jej sztabu nie było stać na to, żeby wystąpić na konferencji u jej boku”

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Europoseł Prawa i Sprawiedliwości Ryszard Czarnecki powiedział Informacyjnej Agencji Radiowej, że rezygnacja Małgorzaty Kidawy-Błońskiej jest polityczną klęską całej Platformy Obywatelskiej. Kandydatka Koalicji Obywatelskiej poinformowała dziś, że wycofuje się ze startu w tegorocznych wyborach prezydenckich. Powiedziała też, że ponosi odpowiedzialność za spadki sondażowe.

Zdaniem Ryszarda Czarneckiego, winna nieudanej kampanii jest nie tylko sama kandydatka, ale również jej partia. Zauważył, że „Małgorzata Kidawa-Błońska nie jest polityczną solistką, a w wyborach reprezentowała PO i to politycy Platformy przygotowywali jej kampanię”.

Eurodeputowany PiS dodał, że po ludzku jest mu żal Małgorzaty Kidawy-Błońskiej, bo kandydatka została źle potraktowana przez władze PO. W jego ocenie, decyzja o wymianie kandydata KO była czymś oczywistym, negatywnie ocenił natomiast sposób, w jaki to się odbyło. Ryszard Czarnecki podkreślił, że i podziękować”.

W Warszawie obraduje zarząd Platformy Obywatelskiej. Władze partii mają podjąć decyzję, kto będzie kandydatem Koalicji Obywatelskiej w wyborach prezydenckich.

IAR/Informacyjna Agencja Radiowa/#Fabisiak/w dyd

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520