20.7 C
Chicago
środa, 24 lipca, 2024

Kim jest Baby Doe? Mobilizacja w całym Massachusetts

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

W Massachusetts trwają próby ustalenia tożsamości dziewczynki, które ciało znaleziono w czerwcu na Deer Island.

gi

Resort transportu rozpoczął akcję rozmieszczenia na terenie stanu 84 billboardów z podobizną dziecka. Ma nadzieję, że w końcu ktoś je rozpozna.

 Zwłoki dziewczynki znalazła 25 czerwca kobieta spacerująca z psem przy brzegu Deer Island. Dzięki technologii komputerowej udało się zrekonstruować jej twarz. Upubliczniono też zdjęcia ciuchów, które miała na sobie. Choć od jej znalezienia minął niespełna miesiąć, dziewczynki wciąż nikt nie rozpoznał, nikt również nie zgłosił jej zaginięcia. Policja otrzymała setki informacji w tej sprawie, ale żadna nie doprowadziła do rozwiązania zagadki, kim jest „Baby Doe”.

Dziesiątki billboardów ustawionych przy drogach w pięćdziesięciu różnych społecznościach, które dziennie mijają setki tysięcy podróżnych, mają pomóc ustalić jej tożsamość. Wszyscy posiadający jakiekolwiek informacje w tej sprawie mogą je wysłać wiadomością tekstową na numer 67283, rozpoczynając SMS-a od słowa GIRL. Linia jest całkowicie anonimowa. Informacje można też zgłasza telefonicznie pod numerem 617-396-5655.

LD

 

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520